Розв'яжіть задачу,склавши систему рівнянь: За 5 пар шкарпеток і 4 пари колготок Ірина Михайлівна

заплатила 49 грн.50 коп.Після зниження ціни на шкарпетки на 20%,а колготок на 25%,5 пар шкарпеток і 5 пар колготок коштували 44 грн. Скільки коштували речі до знижки?

Ответы на вопрос

Отвечает Гуль Карина.

Хгрн стоила пара носок,стала стоить 0,8хгрн
угрн стоила пара колготок,стала стоить 0,75угрн
{5x+4y=49,5/*4⇒20x+16y=198
{4x+3,75y=44/*(-5)⇒-20x-18,75y=-220
прибавим
-2,75y=-22
y=22:2,75
y=8грн стоила пара колготок
5х+32=49,5
5х=49,5-32
5х=17,5
х=17,5:5
х=3,5грн стоила пара носок