Виконайте додавання 3,2×10-²+2,1×10-³ подайте відповідь у стандартному вигляді


Ответы на вопрос

Отвечает Ісмайлова Крістина.
3,2*0,01+2,1*0,001=0,032+0,0021=0,0341=3,41*10^-2
Отвечает Молчанова Софья.
3,2 • 10^ -2 + 2,1 • 10 ^ - 3 = 10^ - 2 • ( 3,2 + 2,1 • 10 ^ - 1 ) = 10 ^ - 2 • ( 3,2 + 0,21 ) = 3,41 * 10 ^ - 2 
Ответ 3,41 * 10 ^ - 2