Знайдіть номер члена арифметичної прогресії 8,1; 8,5; 8,9; ... , який дорівнює 12,5


Ответы на вопрос

Отвечает Корчагин Андрей.
D=a2–a1=8,5–8,1=0,4
an=a1+d(n–1)=8,1+0,4n–0,4=7,7+0,4n
7,7+0,4n=12,5
0,4n=4,8
n=12
Ответ: а12=12,5