Знайдіть восьмий член арифметичної прогресії,якщо а2+а14=20


Ответы на вопрос

Отвечает Исаева Юлия.
A8=a1+7d
a2+a14=a1+d+a1+13d=2a1+14d=2(a1+7d)=20
a8=20:2=10