Мыж числами 2 ы -54 вставте два таких числа щоб вони разом з такими числами утворювали геометричну

прогресыю

Ответы на вопрос

Отвечает Хасанова Руфина.
A1=2 a4=-54
q³=a4/a1=-54/2=-27
q=-3
a2=a1q=2*(-3)=-6
a3=a2*q=-6*(-3)=18