Решите систему уравнений y-2x=2 -4y+2x=8 ПОЖАЛУЙСТА РЕШИТЕ


Ответы на вопрос

Отвечает Гладкевич Варя.
Умова точно написана правильно, бо виходять дробові числа чого в системі не дуже хочеться?
тоді рішення таке
у=2+2х
-4*(2+2х)+2х=8
-8-8х+2х=8
-8-6х=8
-6х=16
х=-16/6
підставимо у перше рівняння системи
у-2*(-16/6)=2
у=2-(16/3)
у=-10/3