Група школярів з села Ковбасюки выїхала на екскурсію до міста Славногода залізницею,довжина якої

становить 200 км.Через деякий час школярі повернулися до рідного села на автобусі,витративши на зворотній шлях на 1 годину менше,ніж на подорож залізницею.Знайдіть швидкість автобуса,якщо відомо,що вона на 20 км/год більша,ніж у потяга,а довжина шоссе між селом Ковбасюки і містом Славногородом становить 240 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Коркина Кристина.
Пусть скорость автобуса - х.   ⇒
200/(х-20)-240/х=1
200x-240x+4800=x²-20x
x²+20x-4800=0  D=19600
x₁=60  x₂=-80∉
Ответ: скорость автобуса 60 км/ч.