Один з коренів рівняння х квадрат +bx-24=0 дорівнює -2. Знайдіть другий корінь рівняння і значення

bЕсли можно с решением

Ответы на вопрос

Отвечает Завадецька Софія.
x²+bx-24=0 
x1x2=-24
-2x1=24
x1=12
x1+x2=b
-2+12=b
b=10