помогите пожалуйста!!!Первісна функція, функції f(x) = 2+sin2xА. f(x) = 2x - (cos2x/2)Б. F(x) = 2x

+ (cos2x/2)B. F(x) = 2x +2cos2xГ. F(x) = 2cos2xД. F(x) = 2x - cos2x

Ответы на вопрос

Отвечает Косарева Кристина.

f(x) = 2+sin2x

 

Cімейство первісних функції F(x) = 2x-1/2*cos 2x+c, c є R

 

зокрема варіант А. 2x - (cos2x/2)

 

Переконаеємось диференціюванням

(2x - (cos2x/2))'=(2x)'-((cos 2x)/2))'=2(x)'-1/2(cos (2x))'=2-1/2*(-sin (2x))*(2x)'=

2+1/2*2*sin (2x)=2+sin 2x