Знайдіть значення числа m, якщо 23% від m дорівнюють 276.


Ответы на вопрос

Отвечает Зиятдинов Радмир.
1. m=276/ 0,12= 2300. m= 225*0,24=543. m=  276 / 0,23=12004. m= 245*0,18= 44,1