7 завдання.Спростіть вираз будь ласка .Даю 88 балів!!!!!



Ответы на вопрос

Отвечает Лукашевич Дима.
\frac{2b}{b-4} + \frac{b}{b+4} + \frac{2 b^{2} }{16- b^{2} } =\frac{2b}{b-4} + \frac{b}{b+4} - \frac{2 b^{2} }{b^{2}-16 }=
= \frac{2b(b+4)}{ b^{2}-16 } + \frac{b(b-4)}{ b^{2}-16} - \frac{2 b^{2} }{ b^{2}-16 } = \frac{2 b^{2}+8b+ b^{2} -4b-2 b^{2}  }{ b^{2} -16} =
=  \frac{ b^{2}+4b}{ b^{2}-16} = \frac{b(b+4)}{(b-4)(b+4)} = \frac{b}{b-4}