Якщо основа дорівнює 16, то чому дорівнює логаріфм числа 1/2


Ответы на вопрос

Отвечает Лазарева Анастасия.
Log (1/2)  = х , ⇒, что 16^x =1/2⇒2^4x = 2^-1⇒4x = -1⇒x = -1/4
осн-е=16
log  (1/2)  =  -1/4
осн-е=16