Число 8 подайте у вигляді добутку двох чисел, щоб сума квадратів множників була найменшою.


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Оля.
Х-1 число,8-х-2 число
f(x)=x²+(8-x)²
f`(x)=2x-2(8-x)=2x-16+2x=4x-16=0
4x=16
x=4
             _                      +
---------------(4)-------------------------
4-1число и 4 -2 число