(x+4)²=(3x-2)(x-8) допоможіть будь ласка розв'язати рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Кравчук Даша.
X²+8x+16-3x²+24x+2x-16=0
-2x²+34x=0
-2x(x-17)=0
x=0
x=17