При якому значенні с найбільше значення функції y=-3x^2+9x+c дорівнює -5.


Ответы на вопрос

Отвечает Бадина Александра.
Y' = -6x+9
-6x+9=0
x=1,5
-3*1,5^2+9*1,5+c=-5
6,75 +c=-5
c=-11,75