Сократите дробь: 1), √3 + 3 / √3 2), 5 - √5 / 2√5 3), а^2+2a√3+3 \ a+√3


Ответы на вопрос

Отвечает Петров Владимир.
1. √3(1+√3)/√3=1+√3
2. 
√5(√5-1)/2√5=√5-1/2
3.(а+
√3)^2/а+√3= а+√3 формула скороченого множення квадрат суми 
в двах перших виносимо за дужки спільний корінь 
√3 і √5