Терміново.Моторний човен пройшов за течією річки 28 км і відразу повернувся назад, витративши на

весь шлях 7 год. Знайдіть швидкість човна в стоячій воді, якщо швидкість течії річки становить 3 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Виктория.
Х-скорость лодки
х+3 скор по течению
х-3 скор против течения
(х+3+х-3)*7=28+28
2х*7=56
2х=8
х=4
ответ 4км/ч