Знайдіть суму всіх натуральних чисел, менше 1000, які кратні 7


Ответы на вопрос

Отвечает Адам Арина.
A1=7  d=7  an=994
7+7(n-1)=994
7(n-1)=994-7=987
n-1=987:7=141
n=141+1=142
S142=(7+994)*142/2=1001*71=71071