Катер проходить 80 км за течією річки за той самий час, що й 64 км проти течії. Знайдіть власну

швидкість катера, якщо швидкість течії річки дорівнює 2 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Абишова Диляра.
Скорость катера по течению реки берем за (х+2) км\ч. а против течения (х-2) км/ч. Тогда 80/х+2=64/х-2
80х-160=64х+128
16х=288
х=18 км/ч скорость лодки