Три подруги Василина, Галина, Ярина придбали пакет з 30 цукерками і поділяли їх між собою

порівну.Василина заплатила 8 грн. ,Галина 5 грн. Ярина 2 грн. .Наскельни більше цукерок отримала б Василина б якщо б вона поділила цукерки пропорційно до того скільки заплптила ?

Ответы на вопрос

Отвечает Петергов Антон.
1) 8+5+2=15(грн) всьго заплатили
2) 30:15=2(грн) коштує одна цукерка
3) 8*2=16(цукерок) отримала б Василина
4) 16-10=6( цук) на 6 цукерок більше отримала б Василина