При яких значеннях у вираз -у^2-2у-3 набуває найбільшого значення. Знайдіть це значення .

Пожалуйста решите отдам много балов, за обман в бан и 0 балов вам.

Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Сергей.

Відповідь:

Пояснення:

    Позначимо  вираз  z = - у² - 2у - 3 . Цей вираз є квадратним

  тричленом . Його графіком є парабола , вітки якої напрямлені

  вниз ( а = - 1 < 0 ) , тому даний вираз набуває найбільшого

  значення у  вершині параболи :

   y₀ = - b/( 2a ) = - (- 2 )/[ 2*(- 1 ) ] = 2/(- 2 ) = - 1 .  Значення виразу

   z₀ = - (- 1 )² - 2* (- 1 ) - 3 = - 1 + 2 - 3 = - 2 .

   Отже , при  у = - 1  даний вираз має найбільше значення z = - 2.