Знайдіть значення похідної функції у точці, якщо y=√2+-3,x0=6швидше, будь ласка ​


Ответы на вопрос

Отвечает Бабкова Вика.

Відповідь:

Пояснення:

Якщо функція має вигляд y = √(2x - 3), то похідна цієї функції може бути знайдена за допомогою правила ланцюгового диференціювання:

(dy/dx) = (dy/du) * (du/dx),

де u = 2x - 3.

Спочатку знайдемо похідну функції u за допомогою правила потужностей та лінійної похідної:

du/dx = 2

Тепер, знайдемо похідну функції y за допомогою правила ланцюгового диференціювання:

(dy/dx) = (1/2√u) * 2 = 1/√(2x - 3)

Значення похідної функції у точці x0 = 6 дорівнює:

(dy/dx) |x=6 = 1/√(2(6) - 3) = 1/√9 = 1/3

Отже, значення похідної функції у точці x0 = 6 дорівнює 1/3.