Знайдіть найбільше і найменше значення функції f(x) =x+4x-3 на проміжку [-3; 0]. Допоможіть будь

ласка срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Подволоцкая Диана.

Пояснення:

y=x^2+4x-3\ \ \ \ \ \ x\in{[-3;0].}\\\\y'=(x^2+4x-3)'=2x+4=0\\\\2x+4=0\ |:2\\\\x+2=0\\\\x=-2.\\\\y(-3)=(-3)^2+4*(-3)-3=9-12-3=-6.\\\\y(-2)=(-2)^2+4*(-2)-3=4-8-3=-7.\\\\y(0)=0^2+4*0-3=0+0-3=-3.

Ответ: yнайм=-7,  yнайб=-3.