Якого найменьшого значення набуває функція y=x*2-6x-7 ?


Ответы на вопрос

Отвечает Зарипов Ильяс.

Відповідь:

-16.

Пояснення:

Координати вершини параболи можна знайти за формулами:

x = -b / (2a),

y = f(x),

де a, b і c - коефіцієнти функції y = ax^2 + bx + c.

У нашому випадку:

a = 1,

b = -6,

c = -7.

Застосуємо формули:

x = -(-6) / (2 * 1) = 6 / 2 = 3.

Підставимо значення x = 3 у вихідну функцію:

y = (3)^2 - 6(3) - 7 = 9 - 18 - 7 = -16.

Отже, найменше значення функції y = x^2 - 6x - 7 дорівнює -16.