Сплав містить 50 г олова і 200г міді Який відсотковий уміст олов у сплаві?


Ответы на вопрос

Отвечает Дмитраков Макар.

50+200=250 (г) -масса сплава

250-100%

50-х

х=50*100/250

х=20%