2) Сравните значения выражений. 3е+4 и 5-2е при е=0; е=0,2; е=1.


Ответы на вопрос

Отвечает Асмоловская Ксения.

Ответ:

Объяснение:

авайте порівняємо значення виразів 3е + 4 і 5 - 2е для значень e, рівних 0, 0,2 і 1:

При e = 0:

Значення виразу 3e + 4: 3 * 0 + 4 = 4

Значення виразу 5 - 2e: 5 - 2 * 0 = 5

Обидва вирази для e = 0 рівні 4 і 5 відповідно.

При e = 0,2:

Значення виразу 3e + 4: 3 * 0,2 + 4 = 4,6

Значення виразу 5 - 2e: 5 - 2 * 0,2 = 4,6

Обидва вирази для e = 0,2 рівні 4,6.

При e = 1:

Значення виразу 3e + 4: 3 * 1 + 4 = 7

Значення виразу 5 - 2e: 5 - 2 * 1 = 3

В цьому випадку значення виразів різняться: 3е + 4 = 7 і 5 - 2е = 3.

Таким чином, результати порівняння залежать від значення e. Для e = 0 та e = 0,2 обидва вирази рівні один одному, але для e = 1 вони відрізняються.

Отвечает Зимина Маша.

3×0+4 < 5-2×0

3×0,2+4 = 5-2×0,2

3×1+4 > 5-2×1