Доведіть тотожність 5(x+yz)+5(x-z) -5y=10(x-z).​


Ответы на вопрос

Отвечает Ермаков Пётр.

Ответ:

Давайте розв'яжемо дану тотожність:

5(x + yz) + 5(x - z) - 5y = 10(x - z)

Спочатку розглянемо ліву частину:

5(x + yz) + 5(x - z) - 5y = 5x + 5yz + 5x - 5z - 5y

Тепер розглянемо праву частину:

10(x - z) = 10x - 10z

Тепер зіставимо ліву та праву частини:

5x + 5yz + 5x - 5z - 5y = 10x - 10z

Об'єднаємо подібні члени:

10x + 5x + 5x + 5yz - 5z - 5y = 10x - 10z

Скоротимо подібні члени:

20x + 5yz - 5z - 5y = 10x - 10z

Перенесемо всі члени зміних на одну сторону, а константи на іншу:

20x - 10x + 10z + 5z + 5y - 5yz = 0

Зіставимо подібні члени:

10x + 15z + 5y - 5yz = 0

Отримали розв'язок тотожності:

10x + 15z + 5y - 5yz = 0

Объяснение: