Бірінші жəшіктегі алмалар саны екінші жəшікке қарағанда 3 есе артық



Ответы на вопрос

Отвечает Акимов Марк.

1) x-17=x+35
1x=-35-17
1x=52
2x=52-35
2x=17

1 0