Б) помноживши обидві частини рівняння на одне і те ж число; 5x-4 - 12x +1, = 9y-1 - 3y+2; 2 7​


Ответы на вопрос

Отвечает Терещенко Серафим.

Відповідь:

Давайте розв'яжемо дане рівняння, помноживши обидві його сторони на 7:

5x - 4 = 12x + 1

Помножимо ліву і праву частину на 7:

7(5x - 4) = 7(12x + 1)

Розгорнемо обидві сторони:

35x - 28 = 84x + 7

Тепер давайте віднімемо 84x з обох сторін рівняння:

35x - 84x - 28 = 7

-49x - 28 = 7

Тепер додамо 28 до обох сторін рівняння:

-49x - 28 + 28 = 7 + 28

-49x = 35

Тепер поділимо обидві сторони на -49, щоб знайти значення x:

(-49x) / (-49) = 35 / (-49)

x = -35/49

x можна спростити:

x = -5/7

Отже, значення x дорівнює -5/7.

Пояснення: