7-клас Якого найменшого значення набуває вираз x²-16x+80 ?


Ответы на вопрос

Отвечает Косарев Никита.

x²-16x+80 = x²-2•8x+64-64+80 = (x-8)²+16

(x-8)²>=0|+16

(x-8)²+16 >= 16

Min = 16