Помогите решить, очень надо!В арифметичній прогресії (an) a1=2, а5=14Скільки членів даної

прогресії, починаючи з першого, треба взяти, щоб їхня сума дорівнювала 77?

Ответы на вопрос

Отвечает Васин Иван.
a1=2, а5=14
a5=a1+4d
14=2+4d
d=3
s=(a1+an)/2*n
n=7