Помогите пожалуйста срочно дам 50 баллов 604. Розкладіть на множники:a - b - (a³ - b³)


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Ваня.

Ответ:

Объяснение:

Для розкладання виразу a - b - (a³ - b³) на множники, спершу розкриємо дужки у виразі (a³ - b³) за допомогою різниці кубів:

a³ - b³ = (a - b)(a² + ab + b²).

Тепер підставимо цей результат у вихідний вираз і розкриємо дужки:

a - b - (a³ - b³) = a - b - [(a - b)(a² + ab + b²)].

Розкриємо дужки в другому доданку:

a - b - (a - b)(a² + ab + b²).

Далі візьмемо спільний множник у виразах a і (a - b):

a(1 - (a² + ab + b²)).

Тепер розкриємо дужки в другому доданку:

a(1 - a² - ab - b²).

Згрупуємо подібні члени:

a(1 - a² - ab - b²) = a(1 - a²) - a(ab + b²).

Остаточно, ми отримуємо розкладаний вираз на множники:

a(1 - a²) - a(ab + b²).

Отвечает Жарников Миха.

Доброго времени суток. Решение во вложении