Розв'яжіть задачу. Для виготовлення 240 зошитів витратили 4860 аркушів паперу. Одні зошити мали

по 18 аркушів,а інші -по 24 аркуші. Скільки виготовили зошитів різних видів?

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:Нехай х – зошити по 24 аркуші, тоді (240 – х) – зошити по 18 аркушів. Усього 4860 аркушів. Рівняння:

24 · х + 18 · (240 - х) = 4860

24х + 4320 – 18х = 4860

24х - 18х = 4860 - 432

6х = 540

х = 540: 6

х = 90 (шт.) – зошити по 24 листи

240 – 90 = 150 (шт.) – зошити по 18 аркушів

Відповідь: 90 зошитів по 24 аркуші та 150 зошитів по 18 аркушів.

Перевірка:

24 · 90 + 18 · 150 = 4860

2160 + 2700 = 4860

4860 = 4860 - вірно

Объяснение:

Отвечает Масленников Глеб.

Ответ:

Нехай кількість зошитів з 18 аркушами буде х, тоді кількість зошитів з 24 аркушами буде 240 - х.

За умовою витратили 4860 аркушів паперу:

18х + 24(240 - х) = 4860

Розкриваємо дужки і спрощуємо:

18х + 5760 - 24х = 4860

-6х = -900

х = 150

Отже, було виготовлено 150 зошитів з 18 аркушами і 240 - 150 = 90 зошитів з 24 аркушами.