22.8. Знайдiть точки екстремуму функції у = f(x). Які з них є точ- ками максимуму, а які - точками

мінімуму? 1) f(x) = x² + 6x - 8; 2) f(x) = x³ - 6x².​

Ответы на вопрос

Отвечает Криволапов Илья.

Відповідь:

1) х=6*2=12

2)х=2+10=12

3)х=2%12

Пояснення: