Допоможіть будь ласка це терміново. Обчисліть.∫₀дріб зверху і знизу₂(cos х- sin x) dx. А)2. Б)1.

В)-1. Г)0.

Ответы на вопрос

Отвечает Ерашов Олег.

\int\limits^{\frac{\pi}{2}}_0\, (sinx-cosx)\, dx=(-cosx-sinx)\Big |_0^{\frac{\pi}{2}}=-cos\frac{\pi}{2}-sin\frac{\pi}{2}+cos0+sin0=\\\\=-0-1+1+0=0