Різниця квадратів двох натуральних чисел 36 і сума цих чисел дорівнює 36 знайдіть менше число


Ответы на вопрос

Отвечает Майоров Ярослав.

Ответ:

Объяснение:

a^2 - b^2 = 36 -> (a-b)(a+b) = 36

a+b = 36

Значит (a-b) = 1, что невозможно, так как a+b - чётное