Тракторист зорав 12 га землі, що складає 24%норми Чому дорівнює норма?


Ответы на вопрос

Отвечает Гусева Даша.

Ответ:

50

Объяснение:

12-24%

x-100%

12/24=1/2 - 1%

1/2*100=50