2. Відстань між містами вантажівка подолала за 5 год, а автівка за 4 год. Складіть рівняння для

знаходження відстані (х) між містами, якщо швидкість автівки на 15 км/год більша за швидкість вантажівки.

Ответы на вопрос

Отвечает Пахомова Софья.

Объяснение:

Нехай відстань між містами х км.      ⇒

Швидкість автівки - х/4 (км/год), а швидкість вантажівки - х/5 (км/год).

\frac{x}{4}-\frac{x}{5}=15\ |*20\\5x-4x=300\\x=300.

Відповідь: відстань між містами 300 км.