У=-5х+10 Знайдіть,якого значення набуває функція якщо аргумент х=2,5​


Ответы на вопрос

Отвечает Лейко Олег.

Ответ: у(2,5)=10-5*2,5=10-12,5=-2,5.

Объяснение: