У рівнобедрений трикутник АВС з основою АС вписано коло. Точка дотику кола ділить бічну сторону на

відрізки 2 см і 3см, починаючи від основи трикутника. Знайти периметр трикутника АВС. ПОЖААААЛУЙСТА, ЭТО ООООЧЕНЬ СРОЧНОЗАРАНЕЕ СПАСИБО ОГРОМНОЕ ❤️​

Ответы на вопрос

Отвечает Пайвин Никита.

Ответ:

14 см

Объяснение:

ВС, АС, АВ - дотичні до кола

Відрізки дотичних, проведених до кола з однієї точки, рівні між собою.

Тому ВМ=ВР=3 см;  СМ=СК=2 см;  АР=АК=2 см

АС=АК+КС=2+2=4 см

АВ=ВС=3+2=5 см

Р=5+5+4=14 см