Знайти дев'ятий член арифметичної прогресії (an), якщо a8=11, a10=27


Ответы на вопрос

Отвечает Пермякова Кристина.

Ответ:

Дано: а8=11, а10=27

Знайти:а9.

Розв'язання:

формула аn=an-1 + an+1/2

тоді а9=а8 + а10/2= 11+27/2=19

Відповідь: а9=19