921. Складіть яке-небудь рівняння з двома змінними, розв'язком якого є пара чисел:1) x = 1, g =

2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

4х + 5y = 14

Проверка:

х=1, y=2

4*1+5*2=14

4+10=14