Пароплав пройшов 9 км по озеру і 20 км за течиіею річки, витративши на весь шлях 1 год знайдіть

власну швидкість пароплава, якщо швидкість течія річки 3км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Мурлаев Вадим.

Пояснення:

Нехай  власна швидкість пароплава дорівнює х км/год.       ⇒

\frac{9}{x} +\frac{20}{x+3}=1\\9*(x+3)+20*x=1*x*(x+3)\\9x+27+20x=x^2+3x\\x^2-26x-27=0\\D=784\ \ \ \ \sqrt{D}=28.\\x_1=-1\notin\ \ \ \ x_2=27.

Відповідь: власна швидкість пароплава дорівнює 27 км/год.

Отвечает Батура Николай.

Ответ:

1) 9+1=10

2)20:10=1

3)3+1=4(км/год)