Число -1/6 є коренем рівняння 3x2+mx+2=0.Знайдіть значення m і другий корінь рівння​


Ответы на вопрос

Отвечает Кучаева Настя.

Ответ:

m=1.5

другий корінь рівняння 1/6

Объяснение:

-1/6- корінь рівння, отже це х

3*1/36+m*(-1/6)+2=0

1/12+m*(-1/6)+2=0

1-2m+2=0

m=3:2

m=1.5