Запишіть многочлен 5х2 – 9х3 + 7х – х4 – 1 у вигляді суми двочлена і тричлена. Знайдіть два

розв’язки задачі. допоможіть будь ласка. дам 30 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Тажиева Аружан.

Ответ:

Объяснение:

З5х² – 9х³ + 7х – х⁴ – 1 =(З5х² – 9х³) + (7х – х⁴ – 1)

З5х² – 9х³ + 7х – х⁴ – 1 = (З5х² – х⁴) +  (7х – 9х³ – 1)

Отвечает Котик Виолетта.

Ответ:

Объяснение: 5х2 - 9х3+7х - х4 - 1 = (5x2–9x3)+(7x–x4–1);

2 спосіб:5х2 - 9х3+7х - х4 - 1 = (–x4–9x3)+(5x2+7x–1).