СРОЧНО ДАЮ 100 БАЛОВ найдіть 4 послідовних натуральних числа,якщо відомо,що добуток другого та

четвертого більший за добуток першого і третього на 15.

Ответы на вопрос

Отвечает Емелин Егор.

Ответ:

Объяснение:

Нехай перше число х, тоді друге х + 1, трете х + 2, а четверте х + 4

Складемо рівняння:

x(x + 2) + 15 = (x + 1)(x + 3)

x² + 2x + 15 = x² + 3x + x + 3

2x + 15 = 4x + 3

2x - 4х = 3 - 15

-2х = - 12

х = -12 : (-2)

х = 6 перше число

х + 1 = 6 + 1 = 7 друге число

х + 2 = 6 + 2 = 8 трете число

х + 3 = 6 + 3 = 9 четверте число