X-y=4 3x+2y=17 Розв'яжіть систему способом Додавання


Ответы на вопрос

Отвечает Вознюк Максим.

Щоб розв'язати цю систему рівнянь методом додавання, спочатку потрібно використати перше рівняння, щоб виразити одну зі змінних через іншу:

x - y = 4 --> x = y + 4

Тепер можна підставити це значення x в друге рівняння:

3x + 2y = 17 --> 3(y + 4) + 2y = 17

Розкриваємо дужки та складаємо подібні доданки:

3y + 12 + 2y = 17

Збираємо y-терміни:

5y + 12 = 17

Віднімаємо 12 від обох сторін:

5y = 5

Ділимо на 5:

y = 1

Тепер можна знову використати перше рівняння, щоб знайти значення x:

x - y = 4 --> x - 1 = 4 --> x = 5

Отже, розв'язок системи рівнянь x-y=4 та 3x+2y=17 методом додавання є (5,1).