Задания (x-3)^4+(x-3)²-12=0 З поясненням даю 81 бал срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Астахов Иван.

Ответ:Перетворюємо біквадратне рівняння на квадратне (x-3)^2 буде t,маємо

t^2+t-12=0

t=-4

t=3 вертаємось до оберненої змінної

(x-3)^2=-4(не задовільняє умови)

(x-3)^2=3

{х=-√3+3

{х=√3+3

х1=-√3+3

х2=√3+3

Объяснение: