Укажіть загальний вигляд первісної функції f(x)=cos5x. з розвязанням


Ответы на вопрос

Отвечает Нуржанова Алия.

Ответ:=\frac{1}{5}*sin(5x)+C

Объяснение:

5х =z   5dx=dz => dx=dz/5

\int\limits^a_b {cos5x} \, dx =\frac{1}{5} \int\limits^a_b {cosz} \, dz = \frac{1}{5}*sinz +C=\\=\frac{1}{5}*sin(5x)+C