Якого найменшого значення і при якому значенні змінної набуває вираз х^2 +12х -4?


Ответы на вопрос

Отвечает Новіков Валерій.

Ответ:

Объяснение:

.............


Отвечает Ахметжан Шынтас.

y =  {x}^{2}  +1 2x - 4 \\ y' = 2x + 12 \\ 2x + 12 = 0 \\ 2x =  - 12 \\ x =  - 12 \div 2 \\ x =  - 6 \\  -  -  -  -  - [ - 6] +  +  +  +  +  \\ x_{min} =  - 6 \\ y_{min} = ( - 6) {}^{2}  + 12 \times  (- 6) - 4 = 36 - 72 - 4 =  \\  = 36 - 76 =  - 40

Ответ: х = - 6 ; у = - 40